چـراغ سبـز در معاملات بازار مسکن

چـراغ سبـز در معاملات بازار مسکن
چـراغ سبـز در معاملات بازار مسکن

به گزارش آهن پرایس در تحلیـل بازار مسکن ؛ این روزها قیمت مسکن از تب و تاب نوسان نرخ طلا و ارز تأثیر چندانی نگرفته و به اعتقاد کارشناسان، به روند با ثبات خود تا پایان سال ادامه می دهد. قلی خسروی ، رییس اتحادیه املاک تاکید کرد : با گذشت سه ماه از نیمه دوم سال رونق اندکی در بازار مسکن وجود دارد و قیمت مسکن در سه ماه پایانی سال روند رشد با نرخ تورم را پیش خواهد گرفت. وی افـزود : نسبت به ماه های محرم

به گزارش آهن پرایس در تحلیـل بازار مسکن ؛ این روزها قیمت مسکن از تب و تاب نوسان نرخ طلا و ارز تأثیر چندانی نگرفته و به اعتقاد کارشناسان، به روند با ثبات خود تا پایان سال ادامه می دهد.

قلی خسروی ، رییس اتحادیه املاک تاکید کرد : با گذشت سه ماه از نیمه دوم سال رونق اندکی در بازار مسکن وجود دارد و قیمت مسکن در سه ماه پایانی سال روند رشد با نرخ تورم را پیش خواهد گرفت.

وی افـزود : نسبت به ماه های محرم و صفر معاملات مقداری خود را نشان داده است اما به معنای رشد چشمگیر قیمت مسکن در نیمه دوم سال نیست.
چراغ سبز بازار مسکن برای پایان سال روشن شده است اما بیش از این مقدار ، شاهد رشد نخواهیم بود. در این مدت با افزایش خرید و فروش مسکن زمینه برای رشد قیمت ها فراهم می شود ولی انتظار نمیرود که بازار با قیمت های نجومی متشنج شود !

تا پایان سال در بازار مسکن اتفاق چندان چشمگیری رخ نخواهد داد ولی شاهد رونق نسبی خرید و فروش مسکن خواهیم بود.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: