ظفر بناب

مجتمع فولاد ظفر بناب از سال 1386 در زمینی به مساحت 300 هزار هکتار به بهره برداری رسید. این شرکت با تجهیز امکانات زیربنایی در زمینه تولید و فروش میلگرد آجدار در سایزهای مختلف آغاز به کار کرد و با تلاش و همت شبانه روزی مدیران، متخصصین و کارکنان زحمت کش خود توانست ظرفیت اسمی خود را به 200 هزار تن در سال برساند.

همین امر موجب شد تا سرمایه گذاران این مجتمع تشویق به توسعه دادن بیشتر این کارخانه باشند. از این رو فاز دوم این واحد تولیدی در سال 1390 در زمینی به مساحت 150 هزار متر مربع با نام "مجتمع فولاد نوین گستر بناب" احداث گردید و وارد چرخه تولیدی کشور شد.

با توجه به راه اندازی این دو فاز، مجتمع فولاد ظفربناب سهم قابل توجهی از تولیدات فولاد شمال غرب شرکت را به خود اختصاص داد که همین موضوع موجب شد تا مدیران این مجموعه پس از تحلیل بازار و نیاز مشتری اقدام به احداث فاز سوم کنند، به همین دلیل خط تولید تیرآهن و نبشی و ناودانی در سال 1396 به بهره برداری رسید.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که به صورت روزانه قیمت میلگرد آجدار و قیمت تیرآهن این مجتمع تولیدی را در کانال و سایت آهن پرایس به روز نماید. شما می توانید به منظور خرید میلگرد و خرید تیرآهن ظفر بناب با کارشناسان ما در تماس باشید.

محصولات این کارخانه:
میلگرد آجدار تیرآهن
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳