تحويل واحدهای فاز 8 مسکن مهر پرديس تا پايان هفته

تحويل واحدهای فاز 8 مسکن مهر پرديس تا پايان هفته
تحويل واحدهای فاز 8 مسکن مهر پرديس تا پايان هفته

تحويل واحدهای فاز 8 مسکن مهر پرديس تا پايان هفته

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از تحویل تعدادی از واحدهای مسکن مهر این شهر تا پایان هفته خبر داد. سعید غفوری مدیرعامل  شرکت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: تعدادی از واحدهای فاز 8 مسکن مهر پردیس تا پایان هفته تحویل داده می شود.وی با اشاره به اینکه متولیان مسکن مهر با اخذ سود 

دوران مشارکت از متقاضیان مخالفند تصریح کرد: اگر واحد مسکونی به متقاضی واگذار شده بود دریافت سود دوران مشارکت منطقی به نظر می رسید اما در شرایط کنونی که واحدها هنوز واگذارنشده اند نباید این امر صورت پذیرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در مورد افزایش تسهیلات مسکن مهر بیان کرد: در روزهای آتی جلسه ای برای این امر در بانک مرکزی برگزار و در خصوص افزایش تسهیلات مسکن مهر پردیس تصمیم گیری خواهد شد.

غفوری با اشاره به اینکه اکنون 26 هزار واحد مسکن مهر پردیس در مرحله نازک کاری است گفت: شرکت های خدماتی و تاسیساتی باید در خصوص انشعابات واحدهای عملیات اجرایی را تسریع بخشیده تااین واحدهای نیز آماده تحویل شوند.

وی ضمن بیان اینکه متقاضیان برای تحویل واحدهای خود باید هرچه زودتر نسبت به تکمیل محل آورده خود اقدام کنند در مورد اولویت های بعدی تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس عنوان کرد: پس از تحویل واحدهای فاز 8،به ترتیب فازهای 5 ،9  و 11 در اولویت تکمیل و واگذاری به متقاضیان قرار دارد.

 

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: