افزایش قیمت مجدد در بازار آهن

افزایش قیمت مجدد در بازار آهن
افزایش قیمت مجدد در بازار آهن

بازار آهن باری دیگر روند قیمت صعودی را به خود گرفت. بعد از چند روز ثبات قیمت و حتی کاهش قیمت در بعضی از مقاطع، در روز گذشته شاهد افزایش قیمت در بازار اهن بودیمفروش آهن آلات ساختمانی در روز های اخیر نیز بهبود پیدا کرده و تعداد بیشتری از معاملات به ثبت رسیده است. افزایش قیمت ها و نوسانات بازار بالاخره باعث شد تا بازار آهن آلات کشور نیز به تکاپو بیافتد. به دنبال ایجاد تحرک در بازار، خرید و فروش ها نیز افزایش 

بازار آهن باری دیگر روند قیمت صعودی را به خود گرفت. بعد از چند روز ثبات قیمت و حتی کاهش قیمت در بعضی از مقاطع، در روز گذشته شاهد افزایش قیمت در بازار اهن بودیمفروش آهن آلات ساختمانی در روز های اخیر نیز بهبود پیدا کرده و تعداد بیشتری از معاملات به ثبت رسیده است. افزایش قیمت ها و نوسانات بازار بالاخره باعث شد تا بازار آهن آلات کشور نیز به تکاپو بیافتد. به دنبال ایجاد تحرک در بازار، خرید و فروش ها نیز افزایش یافت.

در رابطه با قیمت میلگرد می توان اعلام کرد که قیمت میلگرد ها در روز گذشته افزایش 10 الی 20 تومانی داشت. قیمت تیرآهن ها ثابت بود ولی تیرآهن های ذوب آهن افزایش قیمت 5 الی 10 هزار تومانی را داشت. گفتنی است که تیرآهن های متفرقه نیز همچنان قیمت ثابت خود را حفظ کردند. لازم به ذکر است که اگر زمینه ی باری از تیرآهن های متفرقه کاهش یابد و کمیاب شود، قیمت آن بار بالا خواهد رفت. قیمت نبشی اکثر کارخانه های تولید کننده ثابت بود البته به جز نبشی آریان فولاد که 5 تومان و نبشی ظهوریان که 30 تومان افزایش قیمت داشت. ناودانی ها نیز بطور کلی در همان رنج ثابت قیمت بودند و تغیری نداشت. با وجود این تفاسیر نکته قابل توجهی که وجود دارد قیمت پروفیل ها در روزگذشته می باشد. با وجود افزایش قیمت محصولات آهنی ذکر شده، قیمت پروفیل ها 5 الی 10 تومان کاهش داشت!

از آنجایی که قیمت پروفیل ها یکی از مهم ترین فاکتور های تاثیر گذار بر روی قیمت ورق می باشد، این کاهش قیمت پروفیل ها هم برای مشتریان پروفیل و هم برای مشتریان ورق امری خوشایند است. به همین علت در روز گذشته نیز شاهد کاهش قیمت در ورق ها نیز بودیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: