قیمت میلگرد و تیرآهن افزایش یافت!

قیمت میلگرد و تیرآهن افزایش یافت!

وضعیت بازار آهن در روز گذشته، می تواند وضعیتی نگران کننده ای را برای بازار آهن امروز یا چند روز آتی رقم بزند. دلیل این ادعا افزایش قیمت میلگرد و تیرآهن در روز گذشته می باشد. هرچند که قیمت تیرآهن ذوبی در بنگاه تهران و اصفهان ثابت بوده، ولی شاهد افزایش قیمت تیرآهن های متفرقه  در بازار بودیم...

وضعیت بازار آهن در روز گذشته، می تواند وضعیتی نگران کننده ای را برای بازار آهن امروز یا چند روز آتی رقم بزند. دلیل این ادعا افزایش قیمت میلگرد و تیرآهن در روز گذشته می باشد. هرچند که قیمت تیرآهن ذوبی در بنگاه تهران و اصفهان ثابت بوده، ولی شاهد افزایش قیمت تیرآهن های متفرقه (آریان فولاد - تبریز - فولاد یزد - کرمانشاه - ماهان - اشتهارد - کره و ترک) در بازار بودیم.  قیمت تیرآهن های متفرقه در روز گذشته حدود 2الی 5 هزار تومان افزایش داشت.

در ادامه ی قیمت های اعلامی تیرآهن، قیمت میلگرد های آجدار نیز افزایش یافت. کارخانه هایی نظیر: ظفربناب - میلگرد آناهیتا - کویر کاشان - آریان فولاد و قزوین، قیمت های خود را با 10 الی 25 تومان افزایش قیمت اعلام کردند. هرچند که افزایش قیمت های روز گذشته مر بوط به کارخانه های متفرقه ای بود ولی می تواند زمینه ساز افزایش قیمت سایر محصولات و یا کارخانه های دیگری نیز باشد. 

با وجود تمام این تفاسیر، بازار نبشی و ناودانی و پروفیل در روز گذشته کاهشی بود و قیمت ها با 10 الی 20 تومان کاهش اعلام شدند. همچنین گفتنی است که قیمت ورق سیاه نیز حدود 5 الی 15 تومان کاهش داشت. لازم به ذکر است که با وجود کاهش قیمت ها در بازار، همچنان تعداد معاملات بسیار کم است و میزان تقاضا و خرید مردم نیز کاهش چشم گیری یافته است. 

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)