اتمام پروژه مسکن تا پایان سال 96

اتمام پروژه مسکن تا پایان سال 96
اتمام پروژه مسکن تا پایان سال 96

​قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: یراساس دستورات اعلام شده از سوی رئیس جمهور محترم، پروژه مسکن مهر تا سال 96 به اتمام رسیده و طبق اولویت به متقاضیان تحویل داده می شود. احمد اصغری در فرمانداری شهر آستارا افزود: بیشتر مشکلات ما در حوزه مسکن مهر، از سوی پروژه هایی است که به واسطه تعاونی ها و در بخش مشاغل آزاد اجرا شده است وی عنوان کرد: در پروژه هایی که طبق تفاهم نامه سه جانبه انجام می شود...

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: یراساس دستورات اعلام شده تز سوی رئیس جمهور محترم، پروژه مسکن مهر تا سال 96 به اتمام رسیده و طبق اولیت به متقاضیان تحویل داده می شود.

احمد اصغری در فرمانداری شهر آستارا افزود: بیشتر مشکلات ما در حوزه مسکن مهر، از سوی پروژه هایی است که به واسطه تعاونی ها و در بخش مشاغل آزاد اجرا شده است.

وی عنوان کرد: در پروژه هایی که طبق تفاهم نامه سه جانبه انجام می شود، مشکلات کمتری را پیش رو داریم و مشکلات تعاونی ها را در کل استانها دسته بندی کرده ایم و برای 50 هزار واحد مسکونی دارای مشکل، در روز های آتی تصمیماتی را اخذ می کنیم.

احمد اصغری در پایان افزود: الویت دولت، رفع مشکلات و سرعت بخشیدن به اجرای پروژه هاست زیرا بوجود آمدن مشکلات در ساخت 2 میلیون و 300 هزار واحد مسکونی مسکن مهر، دور از انتظار نمی باشد.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: