نبود مدیریت در بازار مسکن مشکل ساز می شود

نبود مدیریت در بازار مسکن مشکل ساز می شود
نبود مدیریت در بازار مسکن مشکل ساز می شود

یک کارشناس مسکن گفت: متاسفانه در بخش مسکن هیچگونه مدیریتی وجود ندارد و وزارت راه و شهرسازی هم هیچگونه مسئولیتی را قبول نمی کند. حسین وکیلی افزود:بخش اعظم مشکلات و تورم ها در حوزه اقتصادی کشور ناشی از وجود دلالان است.به عنوان مثال، حضور واسطه گران در این بخش موجب شده تا کمترین قیمت مسکن به 1.5 میلیون تومان برسد...

یک کارشناس مسکن گفت: متاسفانه در بخش مسکن هیچگونه مدیریتی وجود ندارد و وزارت راه و شهرسازی هم هیچگونه مسئولیتی را قبول نمی کند.

حسین وکیلی افزود:بخش اعظم مشکلات و تورم ها در حوزه اقتصادی کشور ناشی از وجود دلالان است.به عنوان مثال، حضور واسطه گران در این بخش موجب شده تا کمترین قیمت مسکن به 1.5 میلیون تومان برسد.

وی عنوان کرد: به دلیل عدم اعتماد عمومی به سیستم مالی کشور،قیمت خرید و فروش مسکن افزایش یافته و این امر باعث شده تا  نرخ اجاره افزایش یابد که این شرایط می تواند اثرات  مخربی داشته باشد.
دولت باید بتواند تا با سیاست، استراتژی و راهبرد های درستی ایجاد کند تا بتواند به اهداف خود برسد.از طرفی ایجاد یک سیاست بزرگ می تواند قیمت مسکن را به خوبی کنترل کند.

این کارشناس مسکن در پایان یادآور شد: متأسفانه برنامه‌ریزی و مدیریت صحیحی در بخش مسکن وجود ندارد و وزارت راه و شهرسازی هم هیچگونه مسئولیتی را قبول نمی کند.

 

 

برای دریافت قیمت میلگرد ، قیمت تیر آهن ، قیمت نبشی و نادانی ، قیمت پروفیل ، قیمت ورق ، در کانال تلگرام  آهن پرایس ما عضو شوید.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: